Bardzo lukratywna inwestycja
Wielu inwestorów uważa, że domeny internetowe to jedne z najlepszych i pewnych inwestycji. Trudno znaleźć inną inwestycję, która w przeciągu 2-3 lat może przynieść stopę zwrotu na poziomie 2000%, a nawet większym. Obecnie rejestracja polskiej domeny (.pl) w hurcie to koszt 10zł i 40zł za jej przedłużenie, a ostatnie głośne sprzedaże opiewają na kwoty kilkudziesięciu i kilkuset tysięcy złotych.

Dziś handel i reklama w Internecie zwiększają swoje udziały, a chętnych na posiadanie strony internetowej pod dobrym adresem przybywa. W USA większe firmy kupują mniejsze, aby przejąć ich adresy internetowe. Jak więc nie zainteresować się tym rodzajem inwestycji?
Wysoki popyt = wysoka cena
W Polsce liczba zarejestrowanych domen .pl przekroczyła już 2,1mln. Obecnie nasz rejestr zajmuje 5 miejsce wśród krajów Unii Europejskiej. Wyprzedziliśmy już rozwinięte kraje takie jak Francja czy Hiszpania. Rejestr domen niemieckich (.de) przekroczył już liczbę 13mln domen. Spoglądając na naszych zachodnich sąsiadów możemy wywnioskować, że zainteresowanie domenami przybiera tam ogromną skalę, natomiast najlepsze czasy dla domeny .PL właśnie się zaczynają.

Sprawdź aktualną liczbę domen pod adresem:
www.Dns.pl/zonestats.html


Material.pl 81.000zł
Matma.pl 43.000zł
Magazyny.pl 132.000zł
Saturn.pl 600.000zł
Lista.pl 98.000zł

Finance.pl Poleciec.pl
Gadzet.pl Plazma.pl
Ptaki.pl Cukierki.pl
DV.pl Niebo.pl
Browar.pl Catering.pl
Transakcja.pl Prawda.pl


kontaktNetibo Rafał Pietrzyk ul. Witczaka 41 lok. 23 41-902 Bytom
Wszelkie prawa zastrzeżone | 2012